İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız 2006 -2014 yılları arasında Sertaç Elektrik İnşaat Ltd. Şti. olarak hizmet vermekteyken, 2016 yılında unvan değişikliğiyle Mustafa Nohut, Şafak Taştemir ve Serkan Tosun ortaklığıyla Elit Yalıtım İnşaat Ltd. Şti. ünvanıyla faaliyetlerine, Sermaye artışı ve gerekli teknolojik yatırımlarla birlikte devam etmektedir. Firmamız, hızlı gelişen ve değişen koşullar içerisinde gerekli teknolojik donanım ve sektörel inovasyonun gereklerini takip ederek, Projelerimizde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermektedir. Firmamız İnşaat, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış, kaliteyi sadece inşaatta değil, hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, insiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Vizyonumuz; Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Misyonumuz; Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir...

Bizi Hemen Arayabilirsiniz